شهربازی رنگین کمان همدان
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

شهربازی رنگین کمان همدان یکی از شهربازی های معروف همدان است که در بلوار ارم این شهر واقع شده است. این مجموعه به مساحت ۲۷ هزار متر مربع در سال ۱۳۸۴ کلنگ زنی شده و در تاریخ ۱۲/۱/۱۳۹۲ افتتاح گردید. مجموعه تفریحی رنگین کمان از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده که به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع برای ۱۰ سالن مسقف مجزا با قابلیت ۱۸۰ دستگاه بازی اصلی، رایانه ای و جایزه ای استاندارد شده اروپا با تنوع رنگ و دکوراسیون بسیار جذاب، که توسط شرکت های خارجی راه اندازی شده است.
این سازه در ۴ طبقه مجزا شامل زیر زمین، همکف، اول و دوم ساخته شده است. کل فضا از نوع سازه ماکارونی و صفحه های به هم متصل آلومینیومی است که با یک طراحی و معماری نو در نوع سازه یک نوع نو آوری منحصر به فرد را رقم زده است. این ساختمان دارای ۵ درب خروجی است و یک درب که به دریاچه متصل می شود.
از امکانات ویژه شهربازی می توان به مرکز خرید و چند رستوران سنتی و فست فود اشاره کرد. شهربازی دارای انواع بازی های متنوع از جمله Xbox، بولینگ، جامپینگ، کارتینگ، تیراندازی، بازی های کانپیوتری، تونل وحشت، بیلیارد، قایق رانی، فوتبال دستی، بسکتبال، اسب سواری، بازی های لمسی، ترامپولین، بازی های بادی، بازی های مهارتی، بازی های آبی می باشد.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر کاربران

  1. هنوز هیچ نظری در مورد این مکان ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید، این گوی و این میدان :)