پارک کوهپایه ای شیراز یکی از پارک های شیراز می باشد که در خیابان دروازه قرآن شیراز قرار گرفته است. این پارک شامل محوطه است که دور تا دور آن غرفه های نارنجی رنگی قرار دارد. این باغ به یک کوه متصل است که شما از پایین باغ تا گهواره دید  مسیر پله نوردی دارد.

پارک قوری شیراز یکی از پارک های شهر شیراز می باشد که در بلوار پاسداران شیراز قرار گرفته است. این پارک مناسب کودکان می باشد. مساحت پارک کودک شیراز حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع می باشد.

پارک ارغوان شیراز یکی از پارک های شهر شیراز می باشد که در بلوار جانبازان شهر شیراز قرار گرفته است.

پارک انقلاب شیراز یکی از پارک های شهر شیراز می باشد که در منطقه ۲ شهر شیراز قرار گرفته است.

پارک گلها شیراز یکی از پارک های شهر شیراز می باشد که در خیابان گلهای شیراز واقع شده است. این پارک دارای فضای سبز و سرویش بهداشتی می باشد.

پارک بعثت شیراز یکی از پارک های زیبای شهر شیراز می باشد که در بلوار بعثت شیراز واقع شده است. این پارک در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده و به تازگی به وسیله شهرداری بازسازی شده است. این پارک با وسعتی بیش از ۱ هکتار دارای فضای سبز و آبنمایی زیبا می باشد.

پارک مروارید شیراز یکی از پارک های متفاوت شیراز می باشد که در بلوار دلاوران شیراز قرار گرفته است. این پارک که پارک ترافیکی نیز می باشد رویکردی آموزشی دارد و جهت آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به کودکان تاسیس شده است.

پارک ایرانی شیراز یکی از پارک های شهر شیراز می باشد که در خیابان امام خمینی شیراز واقع شده و دارای امکاناتی نظیر فضای سبز و سرویس بهداشتی می باشد.