ارگ جهان نما اصفهان یکی از بزرگترین و بهترین مجموعه های تفریحی و تجاری ایران و اصفهان می باشد که در خیابان طالقانی این شهر واقع شده است. این مجتمع با زیربنای ۷۸۰۰۰ متر مربع از ۳۶۴ واحد تجاری، ۳ سالن سینما، ۴ گالری، ۱۲ مرکز صنایع دستی، هتل با ۱۵۰ اتاق، ۶ رستوران، پارکینگ…

مجتمع تجاری کوثر اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان می باشد که در خیابان چهارباغ بالا این شهر واقع شده است. این مجموعه دارای ۴۵۰ واحد تجاری می باشد و انواع بورس طلا، نقره و جواهر و لباس، کیف و کفش با کیفیت بالا عرضه می شود. همچنین از امکاناتی مانند پارکینگ طبقاتی برخوردار می…

مجتمع تجاری عالی قاپو اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان می باشد که در خیایان چهارباغ عباسی این شهر واقع شده است و از امکانات مطلوبی برخوردار می باشد.

مجتمع تجاری بلوار اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان می باشد که در  بلوار ملت این شهر واقع شده است و از امکانات مطلوبی برخوردار می باشد.

مرکز خرید گلدیس اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان می باشد که در خیابان باغ گلدسته این شهر واقع شده است و از امکانات مطلوبی برخوردار می باشد.

مجتمع تجاری جلفا اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان می باشد که در خیابان خاقانی این شهر واقع شده است و از امکانات ملوبی برخوردار می باشد و می توان از فروشگاه های آن انواع پوشاک و دیگر لوازم را با برند های معروف و مختلف تهیه کرد.

مجتمع تجاری پارک اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان می باشد که در خیابان چهارباغ بالا این شهر واقع شده است. این مجموعه در سال ۱۳۵۷ با زیربنایی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع و ۴۰۰ واحد تجاری به بهره برداری رسیده است و یکی از بازار های بزرگ اصفهان می باشد که از پنج درب…

بازار بزرگ اشراق اصفهان یکی از بازار های اصفهان است که در خیابان اشراق این شهر واقع شده است.

بازارچه علیقلی آقا اصفهان یکی از بازارهای قدیمی اصفهان است که در خیابان بید آبادی این شهر واقع شده است. این بازارچه در سال ۱۱۲۲ هجری قمری در زمان شاه سلطان حسین صفوی توسط علیقلی آقا از غلامان خاص دربار تاسیس شد تا قسمتی از درآمد آن به نگهداری و خرج های مسجد برسد. بازارچه…

بازار کفاشان اصفهان یکی از بازار های اصفهان است که در میدان نقش جهان این شهر واقع شده است و از کارگاه ها و فروشگاه های تولید کفش زیادی به بهره برداری رسیده است.

بازار موبایل اصفهان یکی از بازار های اصفهان است که در خیابان فردوسی واقع شده است. این بازار موبایل در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ در ۷ طبقه و ۸۰ فروشگاه به بهره برداری رسیده است و موجب اشتغالزائی حدود ۳۰۰ نفر شده است.

بازار بورس اصفهان یکی از بازارهای اصفهان است که در خیابان چهار باغ بالا این شهر واقع شده است.

بازار مسگرها اصفهان یکی از بازارهای قدیمی و سنتی اصفهان است که در میدان امام خمینی این شهر واقع شده است. بازار که قدمت آن به دوره صفویه برمی گردد به دلیل صدا های فراوانی که در هنگام ساخت ظروف ایجاد می شود معرف شده است.

بازار کامپیوتر اصفهان یکی از بازار های اصفهان است که در خیابان طالقانی این شهر واقع شده است و از فروشگاه های متعدد لوازم کامپیوتری به بهره برداری رسیده است.

بازار بزرگ حکیم اصفهان یکی از بازار های اصفهان است که در خیابان حکیم این شهر واقع شده است و از فروشگاه های متعدد و متنوع به بهره برداری رسیده است.

بازار برق اصفهان یکی از بازار های اصفهان است که در خیابان طالقانی این شهر واقع شده است. تیم متخصصین بازار برق سابقه ای پانزده سال در واردات، تهیه و توزیع قطعات الکترونیک و ده سال سابقه تولید لوازم برق و روشنایی دارند.

طلا فروشی بعثت اصفهان یکی از طلا فروشی های اصفهان است که در خیابان وحید این شهر واقع شده است.

بازار صفا اصفهان یکی از هتل های اصفهان است که در خیابان کاوه این شهر واقع شده است. این بازار از فروشگاه های زیاد و امکاناتی مانند پارکینگ به بهره برداری رسیده است.

میدان میوه تره بار شهرداری اصفهان از میدان های تره بار اصفهان است که در شش کیلومتری شرق جاده اصفهان _ نایین واقع شده است. این میدان تره بار در فضایی به مساحت ۱۹۸هکتار در سال ۱۳۷۳ به بهره برداری رسیده است که تا کنون در ۱۲۰۰۰۰ مترمربع آن تالارها و غرفه های عرضه میوه…

بازار فرش اصفهان یکی از بازارهای قدیمی اصفهان است که در بافت قدیمی و سنتی شهر و در کنار بازارچه نو و مسجد سرخی واقع شده است. بازار از ورودی های زیادی برخوردار می باشد و مکان مناسبی برای برای خرید فرش های دستباف می باشد. بازار فرش دارای انواع فرش های سنتی و جدید…